- Q&Q

Цена
€22 50 / 44 01 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Дамски часовник Q&Q GS49J004Y
Кварцов часовник
Японски механизъм
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Аналогов: 3 стрелки(час,минута,секунда)
Водоустойчив при обичайна всекидневна употреба (минимално напръскване с вода)
Кварцов часовник
Японски механизъм
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Аналогов: 3 стрелки(час,минута,секунда)
Водоустойчив при обичайна всекидневна употреба (минимално напръскване с вода)
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Дамски часовник Q&Q GS49J004Y
Кварцов часовник
Японски механизъм
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Аналогов: 3 стрелки(час,минута,секунда)
Водоустойчив при обичайна всекидневна употреба (минимално напръскване с вода)
Кварцов часовник
Японски механизъм
Минерално стъкло
Каишка от полимерен материал
Аналогов: 3 стрелки(час,минута,секунда)
Водоустойчив при обичайна всекидневна употреба (минимално напръскване с вода)
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Дамски |
| Пол | Дамски |
| Гаранция | 1 година |
| Гаранция | 1 година |
| Цвят | оранжев |
| Цвят | оранжев |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Квадратен |
| Форма корпус | Квадратен |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 3 BAR |
| Водоустойчивост | 3 BAR |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Материал стъкло | Минерал кристал |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Метална сплав |
| Материал на каишката | Метална сплав |
| Диаметър на корпуса (mm) | 30 |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Златист |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Не |
| Подсветка | Не |
| Камъни / Кристали | Не |
| Дебелина на корпуса (mm) | 9.5 |
| Тегло | 0.00кг |
Дамски часовник Q&Q GS49J004Y
Този елегантен часовник Q&Q съчетава класически стил с надежден кварцов механизъм, което го прави перфектния аксесоар за ежедневно носене. Класическият му дизайн и здрава конструкция гарантират дълготрайна работа.
Ключови Предимства
- Надежден кварцов механизъм — Точно отчитане на времето с минимална поддръжка.
- Елегантен дизайн — Универсален вид, който допълва всяко облекло.
- Издръжлива изработка — Качествени материали за ежедневна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Метална сплав |
| Материал на каишката | Метална сплав |
| Диаметър на корпуса | 30 mm |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Златист |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Не |
| Подсветка | Не |
| Камъни / Кристали | Не |
Какво има в кутията
- Часовник
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




